אורלוב 31 פתח תקווה - לפני אחרי

צפו: אורלוב 31 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה. מה יהיה בבניין החדש?

חברת הנדל"ן, לה יש כיום תשעה פרויקטים משווקים בעיר, מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף, לאחר שנהרס הבניין הישן והמוזנח בן ה-60 בשכונת קרול, כשבמקומו צפוי לקום בעוד כ-3-4 שנים, בניין מגורים חדש ומודרני בן 9 קומות עם 36 יחידות דיור. האטרקטיביות של הפרויקט נשענת על הלוקיישן – מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת הקלה של פינסקר.

אורלוב 31 פתח תקווה הוא פרויקט פינוי-בינוי בוטיקי, שהחל לעורר עניין בקרב מחפשי דירות רבים במרכז העיר, שנחשפים אליו כשהם עוברים על הציר הראשי. העניין נובע בעיקר מהמיקום המרכזי של הפרויקט. הוא קרוב למרכז העיר והשוק, אבל מצד שני גם קרוב 5 דקות הליכה למרכז המסחרי Giss-in באם המושבות החדשה, סמוך לנווה גן צפון. לזה כמובן יש להוסיף את הצמידות של תחנת הרכבת הקלה, שנושקת לפרויקט.

צפו בהריסה: אורלוב 31 פתח תקווה (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok קטה גרופ מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירוני חדש בפתח תקווה בשכונת קרול אורלוב 31 על תחנת הרכבת הקלה @רמי גרינברג @עריית_פתח_תקווה #התחדשותעירונית #פתחתקווה #שכונתקרול #קטהגרופ ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

ההערכה היא שקטה גרופ תתחיל לשווק בקרוב את הפרויקט באופן ממוקד לאוכלוסייה של משפרי דיור, או כאלה שמחפשים דירה להשקעה. החברה מבטיחה לובי רחב ידיים וחניה תת קרקעית לכל דירה. תמהיל הדירות מבוסס שילוש של דירות בנות 3-4 חדרים, יחד עם דופלקסים של 4-6 חדרים.

ברגע שיחל השיווק, נוכל לקבל מושג על המחירים. בקטה גרופ מודעים לתחרות הגדולה בין יזמי ההתחדשות העירונית בפתח תקווה על קהל רוכשי הדירות. לכן, צפוי שהם יציעו את הדירות במחירים תחרותיים עם תנאים נוחים – כפי שהם נוהגים לעשות בפרויקטים אותם הם משווקים. קידום הפרויקט באורלוב 31 בוצע בשיתוף פעולה עם "כרמים" – המינהלת להתחדשות עירונית פתח תקווה.

המרחק בין אורלוב 31 פתח תקווה לתחנת הרכבת הקלה של פינסקר

"פרויקט אורלוב הינו משמעותי עבור העיר פתח תקווה", מסר לפתח תקווה NEWS, רון מנשרוב-מרום – ראש תחום התחדשות עירונית של קטה גרופ. "הדיירים יהנו בין היתר מדירות עם מרחב מוגן תקני ומהרכבת הקלה, שנמצאת בסמיכות אליו. הפרויקט יספק 36 דירות חדשות לשכונה. נמשיך לפעול לחדש את פתח תקווה ולספק מרחבים מוגנים עבור תושביה. אנחנו מודים לגורמים העירוניים ולדיירים שנתנו בנו אמון ובחרו בנו לבנות את הבית החדש שלהם"

רון מנשרוב - מנהלת תחום התחדשות עירונית קטה גרופ
רון מנשרוב - מנהלת תחום התחדשות עירונית קטה גרופ
הדמיות: סטודיו הקוביה

עוד ב-נדלן

פינוי תחנת דלק גיסין ילו פז פתח תקווה

האם במקום תחנת הדלק פז-ילו בנווה גן, יקום מבנה מגורים ענק עם 35 קומות?

לפי תכנית המתאר, שהוגשה בשבוע שעבר לבדיקה תכנונית בועדה המקומית והמחוזית, תחנת הדלק הותיקה, הנמצאת בלב השכונה, תפונה לטובת בניין מגורים, גני ילדים, משרדים ושטחי מסחר. חוץ מתחנת הדלק נמצאים במקום מספר רב של עסקים שונים, כמו חנות YELLOW, מכון לשטיפת מכוניות, חנות משקאות, אופניים ועוד. הסיבה? בעיקר כלכלית. "ממצים כך יותר טוב את השטח", אומר מנהל הפרויקט.

המשך קריאה »
מתחם בכור שטרית אחדות - לפני אחרי פתח תקווה

אחדות מתחדשת: מתחם שטרית פתח תקווה של א.ב. התחדשות עירונית מעלה הילוך

ראש העיר רמי גרינברג, פירסם היום כי הועדה המקומית אישרה לקידום את תכנית ההתחדשות בשכונה במזרח העיר, במתחם הממוקם בין הרחובות הנרייטה סולד מצפון ורחוב אסף שמחוני מדרום. לפי התכנית יהרסו 20 מבנים ותיקים במצב רעוע, ובמקומם יקומו 11 מבנים חדשים, עם מאות יחידות דיור חדשות – זאת, לצד שטחי מסחר בקומת הקרקע. יזמית הפרויקט, שייכת למשפחת דיין – מעשירי ישראל.

המשך קריאה »
עין גנים - פינוי-בינוי בסכנה?

פינוי בינוי במרכז ומזרח פתח תקווה בסכנה? מאות דיירים מעכבים חתימות לפרויקטים ענקיים

תנופת ההתחדשות העירונית עלולה לקבל מקל בגלגלים, עקב חשש שחלק מהקרקעות המיודעות למוגרים יופקעו לטובת בניית תחנות המטרו M2, שצפויה להתחיל בשנים הקרובות ולהסתיים בעוד כעשור, עולה מפנייה דחופה שהוגשה לאחרונה, על ידי עורכי הדין המייצגים את הדיירים, לרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. לפי התכנון, חמישה מתחמים אמורים לקום, לפי תכנית המתאר של 2040.

המשך קריאה »
אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

קבוצת אב-גד החלה בשיווק דירות בפרויקט הבוטיק אנילביץ' 7-9 פתח תקווה

חברת הנדל"ן, לה בעיקר פרויקטים מגורים בעיקר של התחדשות עירונית במרכז הארץ, מתחילה לשווק את הפרויקט המשמעותי שלה בעיר. מדובר על 36 יחידות דיור בשני בניינים מעוצבים ומודרנים, בני תשע קומות כל אחד בלב מרכז העיר השקט, סוף רחוב רוטשילד. מיכאל רצון, יו"ר החברה: "כמי שגדל בפתח תקווה, יהיה מרגש במיוחד לתת מפתחות לדירות חדשות בפרויקט הזה". כמה עולה דירה?

המשך קריאה »