אורלוב 31 פתח תקווה - לפני אחרי

צפו: אורלוב 31 פתח תקווה של קטה גרופ אחרי שלב ההריסה. מה יהיה בבניין החדש?

חברת הנדל"ן, לה יש כיום תשעה פרויקטים משווקים בעיר, מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירונית נוסף, לאחר שנהרס הבניין הישן והמוזנח בן ה-60 בשכונת קרול, כשבמקומו צפוי לקום בעוד כ-3-4 שנים, בניין מגורים חדש ומודרני בן 9 קומות עם 36 יחידות דיור. האטרקטיביות של הפרויקט נשענת על הלוקיישן – מרחק הליכה של דקה מתחנת הרכבת הקלה של פינסקר.

אורלוב 31 פתח תקווה הוא פרויקט פינוי-בינוי בוטיקי, שהחל לעורר עניין בקרב מחפשי דירות רבים במרכז העיר, שנחשפים אליו כשהם עוברים על הציר הראשי. העניין נובע בעיקר מהמיקום המרכזי של הפרויקט. הוא קרוב למרכז העיר והשוק, אבל מצד שני גם קרוב 5 דקות הליכה למרכז המסחרי Giss-in באם המושבות החדשה, סמוך לנווה גן צפון. לזה כמובן יש להוסיף את הצמידות של תחנת הרכבת הקלה, שנושקת לפרויקט.

צפו בהריסה: אורלוב 31 פתח תקווה (מתוך טיקטוק פתח תקווה NEWS)

@ptnews.tiktok קטה גרופ מעלה הילוך עם פרויקט התחדשות עירוני חדש בפתח תקווה בשכונת קרול אורלוב 31 על תחנת הרכבת הקלה @רמי גרינברג @עריית_פתח_תקווה #התחדשותעירונית #פתחתקווה #שכונתקרול #קטהגרופ ♬ צליל מקורי - פתח תקווה NEWS

ההערכה היא שקטה גרופ תתחיל לשווק בקרוב את הפרויקט באופן ממוקד לאוכלוסייה של משפרי דיור, או כאלה שמחפשים דירה להשקעה. החברה מבטיחה לובי רחב ידיים וחניה תת קרקעית לכל דירה. תמהיל הדירות מבוסס שילוש של דירות בנות 3-4 חדרים, יחד עם דופלקסים של 4-6 חדרים.

ברגע שיחל השיווק, נוכל לקבל מושג על המחירים. בקטה גרופ מודעים לתחרות הגדולה בין יזמי ההתחדשות העירונית בפתח תקווה על קהל רוכשי הדירות. לכן, צפוי שהם יציעו את הדירות במחירים תחרותיים עם תנאים נוחים – כפי שהם נוהגים לעשות בפרויקטים אותם הם משווקים. קידום הפרויקט באורלוב 31 בוצע בשיתוף פעולה עם "כרמים" – המינהלת להתחדשות עירונית פתח תקווה.

המרחק בין אורלוב 31 פתח תקווה לתחנת הרכבת הקלה של פינסקר

"פרויקט אורלוב הינו משמעותי עבור העיר פתח תקווה", מסר לפתח תקווה NEWS, רון מנשרוב-מרום – ראש תחום התחדשות עירונית של קטה גרופ. "הדיירים יהנו בין היתר מדירות עם מרחב מוגן תקני ומהרכבת הקלה, שנמצאת בסמיכות אליו. הפרויקט יספק 36 דירות חדשות לשכונה. נמשיך לפעול לחדש את פתח תקווה ולספק מרחבים מוגנים עבור תושביה. אנחנו מודים לגורמים העירוניים ולדיירים שנתנו בנו אמון ובחרו בנו לבנות את הבית החדש שלהם"

רון מנשרוב - מנהלת תחום התחדשות עירונית קטה גרופ
רון מנשרוב - מנהלת תחום התחדשות עירונית קטה גרופ
הדמיות: סטודיו הקוביה

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading