מגדל לנדרובר-יגואר בפתח תקווה - הדמיה

אושר להפקדה: פרויקט "לנדרובר-יגואר" פתח תקווה – בניין עם 28 קומות ברח' משה דיין 6

שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

אפשר כבר לדמיין איך מגדלי המשרדים סביב מה שהולך ומתהווה כלב העסקים הפועם של פתח תקווה, ימלאו את קו הרקיע של העיר. אחרי מגדלי ב.ס.ר. ומגדל גלובל טאווארס שכבר הוקמו, התכנון של בניין נוסף לצידם, מהעבר השני של ציר ז'בוטינסקי, עלה שלב, לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובניה בעירייה, אישרה את קידום הפרויקט.

לפני חמישה חודשים דיווחנו לכם לראשונה על כך שהחל תכנונו של פרויקט "לנדרובר-יגואר", ברחוב משה דיין 6, במה שפעם היה משכנה של סוכנות רכב והיום הוא מבנה אחרי הריסה. במסגרת התכנית, אמור לקום שם מגדל משרדים ענק של 28 קומות, הכולל קומות מסחר וחניון תת קרקעי, בשטח כולל של כ-5000 מ"ר, ממש סמוך לתחנת הרכבת הקלה של בילינסון (הקו האדום). 

כאמור, ממול לפרויקט כבר יש שני פרויקטים, שהסתיימה בנייתם (ב.ס.ר + גולדן) כשממערבו אמור לקום פרויקט "ביג", או בשמו האחר "מתחם קניאל", על שם המפעל הקיים במקום וצפוי להיהרס בקרוב. בציר המרובע הזה צפויים להתאכלס אלפי משרדים עם עשרות אלפי עובדים וההערכה מבוססת של יותר מ-100 אלף אנשים יבקרו בארבעת המוקדים בכל יום עסקים.

לפני 5 חודשים ביקרנו במקום והיום מצאנו אותו במצב די דומה. המבנה הישן טרם נהרס והיום בעיקר מפנים ממנו פסולת שנותרה מסוכנות הרכב, שכבר עברה ממנו מזמן. לדברי פועלים במקום, ההריסה תחל בעוד כחודש-חודשיים. מצפון אליו, כבר מתפתח באופן משמעותי פרויקט משה דיין 4 של שובל נחשון, שעתיד להתאכלס עד סוף 2022. 

מה יש היום במשה דיין 6? לחצו להגדלה

צפו בביקור במקום לפני 5 חודשים

עוד ב-נדלן

מטרו פארק פתח תקווה

מתחם מטרו פארק פתח תקווה (456) בתחילת אכלוס: משרדים ראשונים החלו להיכנס

הפרויקט המסחרי המסקרן על רח' משה דיין, שממותג גם בשם 456, סיים את בנייתו במהלך השנה, כשלפני שלושה חודשים קיבל אישור של טופס 4 ואפשר כבר לראות מבעד לחלונות מספר משרדים בתהליכי שיפוץ פנים. הפרויקט הענק משתרע על שני מבנים בני 11 קומות כל אחד, המחוברים ביניהם, פלוס שטח מסחרי וציבורי רחב. רוב השטחים נרכשו לפני שנים, על ידי כ-280 משקיעים. מה המחירים?

המשך קריאה »
רמי גרינברג עורך סיור באתרי נייה בעיר

העירייה ביצעה ביקורי פתע באתרי בנייה בפתח תקווה: האם באמת יש מאבטח בכל אתר?

נכון להיום, יש בעיר עשרות רבות של אתרי בניייה בהם מבוצעים פרויקטים של נדל"ן מגורים ונדל"ן מסחרי. מאז פרוץ המלחמה ב-7 באוקטובר, ניתנה הוראה חדש משמעית מצד העירייה – להפסיק את העבודות. מאז הן חודשו, אך תושבים רבים מביעים חשש, בעיקר מהפרויקטים בשכונות מגורים – כי הקבלנים מעסיקים פלשתינאים ושוהים בלתי חוקיים. גרינברג: "מוודאים שההנחיות נשמרות".

המשך קריאה »
עזרא ונחמיה 1-5 פתח תקווה הדר גנים עמישב

נלחמים ובונים: פרויקט עזרא ונחמיה 1-5 אושר לאחר התנגדויות. במהלך 2024 יחלו בנייה ופינוי

פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול בעמישב הדר גנים עולה שלב, לאחר שהועדה המחוזית לתכנון ובנייה פתח תקווה, אישרה להתקדם לעבר היתרים, לקראת הריסה של 48 יחידות דיור בשלושה מבנים ישנים ומוזנחים, שיוחלפו בלא פחות מ-175 יחידות דיור בשלושה מבנים מודרניים.יזמי הפרויקט הם בינו נדל"ן, לה מספר פרויקטים נוספים בשכונה, יחד עם ונטורה ניהול ופיקוח נדל"ן.

המשך קריאה »
אתרי בנייה בפתח תקווה

שבועיים מפרוץ המלחמה: מה קורה עם העבודות באתרי הבנייה הרבים בפתח תקווה?

ביקורת נשמעה כלפי העירייה בקרב יזמים וקבלנים בפתח תקווה, לאחר שזו, לטענתם, כביכול חרגה מסמכותה והמשיכה להקפיא את העבודות באתרים מה-7 באוקטובר, זאת למרות שמשרד הפנים ומשרד השיכון ביקשו לבטל את ההקפאה. בעוד ישנן ערים בהם הורו להמשיך את ההקפאה, בפתח תקווה כבר ניתן לבנות תחת תנאים מסוימים. העירייה: "עשינו הכל כדי להקפיא את הבנייה"

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading