מאמה מיה פתח תקווה

מה עומד מאחורי הסרטון של CYBERARK מפ"ת ששיגע את הרשת

Share on facebook
Share on email
Share on whatsapp

תהיתם מה היה קורה לו הייתה קמה להקת אבבא ישראלית והיו מבקשים ממנה לעשות מחזמר על פתח תקווה? נראה שעובדי חברת ההייטק סייברארק בעיר לקחו את הרעיון צעד קדימה.

חברת הסייבר הישראלית השנייה בגודלה בעולם, שנסחרת בנאסד"ק ופועלת ב-17 מדינות, צילמה סרטון פארודי לכבוד מסיבת פורים צבעונית ומושקעת. הסרטון שהתחיל כהלצה הגיע לידי ראש העיר, רמי גרינברג. הוא אהב והחליט לשתף בעמוד שלו ובכך ניפץ את הרשת עם 3,000 לייקים, 5,000 תגובות וכמעט 1,000 שיתופים.

בסרטון הם הלבישו את הלחן של להקת אבבא לשיר "מאמא מיה" עם מילים שנונות ומקוריות כשהם רוקדים בתפאורה ולבוש מושקע.
עם שורות ציניות ומשעשעות כמו: "אני רציתי להיות כאן עוד מילדות. בעיר הטובה במרכז. לא זו לא טעות"! וגם לא פספסו לעקוץ ערים אחרות: "רמת החייל יש המון פקקים. תל אביב אין לי כוח להיפסטרים. רק פנייה קטנה מגהה לכאן. יש בית חולים, זה בשבילי מצוין".

בהתחלה חשבו גולשים ברשת שמדובר בפיגוע פייסבוק או במאמץ שנוי במחלוקת של אגף התרבות בעיר. בסוף התברר שזה נלקח מתוך אירוע פנימי של העובדים: "לא תיארנו לעצמנו שהסרטון יגיע לכזו תפוצה. מרגע שהוא הופץ ברשת התחילו הוואטסאפים. גם העובדים שיתפו את הסרטון בהתלהבות. השיר משקף את הגעגועים של העובדים למשרדים בפתח תקווה, וגם כמה זה כיף לעבוד אצלנו". אמרה זוהר תדמור אילת, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברה.

את השיר ביצעו עינת דור, ענבר ריגלר ורותם טאו, שלוש מעובדות החברה שאהבו את החיבור בין המילים 'מאמא מיה' לבין אם המושבות. את הסרטון הפיקו וכתבו החברות BY ו-thisplay בשיתוף עם סייברארק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

עוד בפתח תקווה

כנס THE NEST - פתח תקווה

צפו: כנס The Nest – אנשי חברות הטכנולוגיה וההייטק בעיר מדברים על פתח תקווה

צוות פתח תקווה NEWS ביקר במקום ותפס לשיחה קצרה את שניים מדוברי הכנס: קרן לוי מ-Payoneer, ליאת ומיכאל גורדון מ-WaterGen וכן את מייסד הקהילה, חן זוהר. דוברים נוספים בכנס היו גיל שביט מ-GenCell וליאת קינמון מ-DouXmatok.
מה יש להם להגיד על הכנס ועל פתח תקווה בכלל? צפו בכתב

המשך קריאה »
חן זוהר THE NEST פתח תקווה

בחודש הבא בפ"ת: כנס 6 שנים לקהילת The Nest – ראיון עם המייסד

העשור האחרון שעבר על פתח תקווה היה פורה בענף ההייטק והטכנולוגיה. עשרות חברות העבירו את משרדיהם לאזורי התעשייה בעיר ובהתאם נפתחו מקומות מסחר ומשרדים מפוארים. לנוכח כך, נוצרה לה קהילת יזמים צעירה ותוססת שמאגדת בתוכה את טובי המוחות – “The Nest”

המשך קריאה »

Align בהשקה חגיגית ב"גלובל טאוורס". רוצים לראות את פתח תקווה מהקומה ה-32?

קו הרקיע של פתח תקווה, משתנה בלי הרף בשנים האחרונות, כשמגדלי ענק צצים כפטריות אחר הגשם (גם בקיץ…). הבולט לכולם, לפחות לבינתיים, הוא מגדל “גלובל טאוורס” שבראשו מתנוסס השלט הבולט (במיוחד כשהוא מואר בלילה) של חברת Align.

המשך קריאה »
נגישות