מטרו פארק 456 פתח תקווה - הדמיה

פרויקט מטרו פארק 456 פתח תקווה החל בשיווק משרדים ושטחי מסחר ברח' משה דיין

עוד פרויקט מסחרי שבונה על הרכבת הקלה, שתעצור בתחנת בילינסון, מעלה הילוך: קומפלקס המשרדים, החנויות והמסעדות של היזמים אורן תומא החזקות, ב. קרן ייזום השקעות ויניב ג. נכסים, מתקדם בקצב מואץ, כשהשאיפה היא לסיים בנייה בפברואר ומיד אחרי זה להתחיל אכלוס. שלב השיווק החל ואיתו גם השקת שם המותג של הפרויקט, המלמד על הפוטנציאל הגלום בלוקיישן. 

על פרויקט 456 (הקרוי על ששת הכבישים הראשיים, המוליכים את הגישה אליו), כתבנו בפעם האחרונה בדיוק לפני חצי שנה (תחילת מאי 2022), לאחר שהעירייה אישרה (באופן צפוי, יש לומר) הקמה של עוד חמש קומות נוספות לכל אחד משלושת בנייני המשרדים של הפרויקט (סה"כ 11 קומות כ"א). המהלך הזה הביא לבוסט של הפרויקט, שעל בנייתו עמלים מדי יום עשרות פועלים, במטרה להשיקו בהקדם ככל הניתן.

פרויקט מטרו פארק 456 ביחס לתחנות הרכבת הקלה והרכבת הכבדה
פרויקט מטרו פארק 456 ביחס לתחנות הרכבת הקלה המטרו והרכבת הכבדה

8.8 דונם, 35 אלף מ"ר משרדים

בחוברת השיווק שהוציאו לאחרונה יזמי פרויקט מטרו פארק 456, לקראת שלב ב' בשיווק, הכולל משרדים, מסחר ומחסנים ייחודיים, מודגש הערך המוסף של המיקום עליו הוא יושב: לא רק מפגש של צירי תחבורה מרכזיים והקו האדום של הרכבת הקלה, אלא גם צמידות למרכז הרפואי בלינסון, לקניון הגדול ולבית המשפט. התכנון הוא ליצור קומפלקס עירוב שימושים של עסקים, תרבות, קניות ופנאי, כשחלק מעסקי המסחר יהיו פתוחים 7/24. 

מדובר על שטח של כ-8.8 דונם, המכיל כ-35 אלף מ"ר שטחי משרדים, 4000 מ"ר שטחי מסחר בקומת הקרקע ועוד שטח של כ-4000 מ"ר, שיוקצו למחסנים לוגיסטיים. העיכוב בפתיחת הקו האדום של הרכבת הקלה, אינו אמור להטריד את היזמים, היות והבנייה של הפרויקט עדיין בעיצומה והאכלוס צפוי להיות מקביל פחות או יותר להשקת הקו, בו צפויים לנוע מדי יום, על פי התחזיות, כ-200 אלף נוסעים.

מטרו פארק 456 פתח תקווה - הדמייה של קומת המסחר לצד מבנה המשרדים (שעות ערב)

פונים לחברות גדולות שירצו קומות שלמות

בפרויקט גם נשענים על הקירבה היחסית לתחנת הרכבת "הכבדה", אליה אפשר להגיע בכ-15 דקות הליכה, או ב-5 דקות עם אופניים/קורקינט חשמלי. הקירבה לבילינסון, היא אטרקטיבית עבור חברות מהתחום הרפואי והפרא-רפואי והיזמים בונים על אכלוס המשרדים בקליניקות פרטיות ורופאים. ומעבר לכך, תנופת הבנייה למגורים בפתח תקווה, עתידה למשוך תושבים חדשים, להעתיק את עסקיהם לפרויקטים כמו מטרו פארק 456. 

למטרו פארק יש תכנון אדריכלי די ייחודי בנוף בנייני המשרדים של פתח תקווה. הוא תוכנן כ-”מגדל עסקים אופקי“, שהוא למעשה מבנה של יחידה אדריכלית אחת. היזמים פונים לחברות וארגונים גדולים, שיוכלו ליהנות מקומות ענק יחודיות (של כ-4000 מ"ר), שיהוו בעצמן סוג של "בניין עצמאי" לכל דבר, ללא מדרגות או מעברים מיותרים. שיטת בנייה זו תאפשר לחברות ליצור "אופן ספייס" עם אפשרויות רבות לחלוקה פנימית. יש לציין כי כל בניין יכיל ארבע מעליות. 

מטרו פארק 456 פתח תקווה - כבישי 4,5 ו-6 עוטפים אותו
מטרו פארק 456 פתח תקווה - כבישי 4,5 ו-6 עוטפים אותו

מהחלונות הגדולים משקיפים לפיאצה

לכל בניין יהיה לובי עצמאי מרווח והגישה תהיה נוחה מבניין לבניין. לפארק צפויים להיות מגוון גישות נוחות: להולכי רגל, לכלי רכב (כולל כביש חיבורחדש לצד הפרויקט בין רח' משה דיין למוטה גור) וכניסות ספקים ייעודיות. בנוסף, המבנים יכילו מרפסת עילית היקפית וגשרי חיבור פנימיים שיחברו את האגפים השונים אלו לאלו, כשמחלונות המסך הגדולים, תשתקף פיאצה ירוקה בשטח של כ-4 דונם (יחד עם שטח ציבורי של העירייה), שתשלים את התכנון האדריכלי. 

כפי שדיווחנו בעבר, כל החלק התחתון של המשרדים (קומות 1-5 בשלושת הבניינים), כבר נמכר מזמן לקבוצת רכישה ועכשיו מתמקדים בשיווק הקומות הגבוהות ושטחי המסחר של קומת הקרקע. היזמים, הם בעלי רקע מעניין בנוף היזמי של הפרויקטים המסחריים בפתח תקווה: אורן תומא, בעל חברת ייזום והשקעות נדל"ן ומפעל מתכת ומנופים מירושלים, גל יניב, בעל חברת הנדסה מנתניה ובני קרן, בעלים של ב.קרן, חברת נדל"ן ותיקה מחיפה.

פרויקט מטרופארק 456 - תליית שלט השיווק

עוד ב-נדלן

קבוצת חג'ג' תשקיע במיזם "היכל התרבות" פתח תקווה לאחר שנכנסה לשותפות "צים-בהרי"

פרויקט ההתחדשות העירוני הענק מקבל תפנית, עם מעורבותה של חברת הנדל"ן המוכרת, שתיכנס לשותפות בחברת "צים בהרי", שיזמה את הפרויקט, במקום "בהרי נדל"ן", שהסתכסכו משפטית עם "צים נדל"ן" של עדי צים. לפי הדיווח, הקבוצה, שבשליטת עידו וצחי חג'ג', תשקיע סכום כולל של כ-80 מיליון שקל בחברת צים בהרי, בתמורה להקצאת 30% ממניות החברה והשקעה ישירה במיזם במרכז העיר.

המשך קריאה »
סוף רוטשילד הריסה קטה גרופ

סוף רוטשילד פתח תקווה: אירוע של קטה גרופ הסתיים בהריסת 6 מבנים (וידאו)

עשרות רבות של אנשים הגיעו לאירוע הריסה נוצץ של חברת הנדל"ן הכי מוכרת בעיר. במסגרת הפרויקט, הורסים 6 בניינים ישנים ומוזנחים ברחוב רוטשילד 156 ו-158, אלונים 4 ו-6 ויהוד 4 ו-6 ומקימים במקומם 4 בנייני מגורים חדשים ומודרנים. באירוע נכחו אנשי החברה בראשות היזם גיל קטה, דוד חג'ג' ממנהלת כרמים להתחדשות עירונית ודיירים הגרים במבנים שנהרסו. צפי אכלוס: 2026.

המשך קריאה »
שחם 30 פתח תקווה

צפו: נכס מוכן להשכרה במתחם האוכל והבילויים שחם 30 פתח תקווה (וידאו)

לאחרונה התפנה שטח מסחרי אטרקטיבי של כ-117 מ"ר + כ-20 מ"ר רחבה חיצונית, שצפוי לאכלס עסק מתחום המזון במתחם ההומה והמוכר. קבוצת SHAHAV (שהב) יזמות נדל"ן, יזמית הפרויקט ובעלת שטחי המסחר, משווקת אותו במחירי השכרה אטרקטיביים, כך שמדובר בחלון הזדמנות קצר. במתחם כבר פועלים המותגים: ג'ירף, גולדה, קפה לנדוור, סמאש בורגר האוס, מקס ברנר וטוסקה אירועים.

המשך קריאה »

משמרים ומקימים ברח' חובבי ציון פתח תקווה: אושרה להפקדה תכנית "בית הדפוס"

הרחוב המרכזי במרכז העיר הישן צפוי לעבור בקרוב מתיחת פנים במספרים 12 ו-14. במסגרת הפרויקט, גם יוקם בשטח התכנית בניין מגורים חדש בשטח של כ-900 מ"ר בן 6 קומות עם 30 יחידות דיור, שיכלול גם חניון תת קרקעי. בנוסף, יבוצעו עבודות שימור במבנה בית הדפוס ההיסטורי ובשני מבנים הסטוריים נוספים: בית חלבנה ניידיץ ובית פישצנר. התכנית תשמר גם את עצי האקליפטוס הוותיקים שנמצאים בסמוך לבית הדפוס.

המשך קריאה »

השארו מעודכנים!

הירשמו כדי לקבל תוכן והתראות בלעדיים ישירות למייל

Loading